Datum objave: 19. lipnja 2024.
Kategorija: Tehnički kutak | Vijesti

Dodjela priznanja najboljima na županijskim natjecanjima OBŽ

18. lipnja 2024. na svečanoj su dodjeli, u velikoj vijećnici Županijske skupštine, uručene pohvalnice učenicima koji su na županijskim natjecanjima osvojili prva mjesta. Ove su se godine natjecala 2233 učenika, od kojih je ukupno 139 prvih mjesta. Među njima je i četvero učenika naše škole: Filip Stanić 6.r. (natjecanje iz matematike, mentorica Sanja Ivanović), Karla Mravunac 7.r. (66. natjecanje mladih tehničara, MUTT kategorija, mentorica Sanja Marolin Brljačić), Anamarija Horvat 8.r. (natjecanje iz HJ, mentorica Tihana Rikert) i Toni Tešanić 8.r. (natjecanje iz informatike, mentorica Vesna Ivezić). Učenike se potiče da svoje talente dodatno razvijaju. Na jesen se pripremaju i nagrade za uspjehe na državnim natjecanjima, na kojem je naša Karla Mravunac osvojila 2. mjesto.

Dječji tjedan

Dječji tjedan je tradicionalna godišnja akcija i aktivnost posvećena djeci koja se obilježava od 1953. godine u mjesecu listopadu. Učenici četvrtih razreda ove su godine odlučili obilježiti Dječji tjedan organizirajući u tim danima posebne i prigodno odabrane igre,...

/OŠ Ivana Filipovića, Osijek/ Skip to content