Datum objave: 21. veljače 2026.
Kategorija: Sportski kutak | ŠSD | Vijesti

Dječaci osvojili 3.mjesto na županijskom natjecanju u odbojci!

13.2.2026. je u Belom Manastiru održano županijsko natjecanje u odbojci za učenike osnovnih škola. U konkurenciji 6 najboljih ekipa iz Osječko-baranjske županije, dječaci naše škole su osvojili izvrsno 3.mjesto.
Za ekipu su nastupili: Noa Dražić, Vito Babić, Borna Kupčinovac, Borna Pavlović, Mislav Jozin, Ante Kocijan, Ivano Crnogaj, Petar Zeko i Emanuel Kovač.
Čestitke dječacima na ostvarenom rezultatu!

Pročitajte još

STEAMfest 2026.

STEAMfest 2026.

Jučer je, u OŠ "Mladost", održan još jedan festival za djecu - "STEAMfest", na kojem se provelo više od 40 besplatnih radionica i interaktivnih demonstrativnih aktivnosti iz STEAM područja (znanost, tehnologija, inženjerstvo, umjetnost, matematika). Jednu od radionica...

/OŠ Ivana Filipovića, Osijek/ Skip to content