Ukupno: 204021

28. LAMPIONADA

VIRTUALNA KNJIŽNICA

„Onaj tko ne voli čitati nije pronašao pravu knjigu za sebe.”

– J.K. Rowling

NAŠE VIJESTI
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Obavijest o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima u školskoj 2021./2022. godini
Autor: Brankica Matasović, 6. 7. 2021.

Popis odabranih udžbenika (onih koji se nasljeđuju i radnih) za redovni i izborni program, kao i za program za posebne obrazovne potrebe, te popis odabranih drugih obrazovnih materijala (radne bilježnice, atlasi i radni materijali za tehničku kulturu) u školskoj 2021./2022. godini bit će objavljeni na web stranici škole do 15. 7. 2021. godine.

Udžbenici će za sve učenike škole biti besplatni, nabavljeni sredstvima Državnog proračuna i vlasništvo su škole, stoga ih učenici, po zaduženju na početku nastavne godine, trebaju čuvati i uredne vratiti na kraju nastavne godine.

Roditelji trebaju kupiti druge odobrene i izabrane obrazovne materijale (radne bilježnice, geografski atlas, radne materijale iz tehničke kulture) i likovne mape u dogovoru s razrednikom ili predmetnim nastavnikom. Za neke od izabranih obrazovnih materijala, trebat će suglasnost roditelja, što će se provesti u dogovoru s razrednikom do 31.8.2021. godine.