Ukupno: 320647

Prozivka generacije naše škole 1987./88.
Autor: Sanja Marolin, 17. 5. 2018.

Dana 05.05.2018. godine u večernjim satima u našoj su se školi nakon 30 godina na prozivku učenika odazvali „maturanti“ generacije 1987./88.  Ponovno su nakon školskog zvona u školske klupe sjeli učenici a,b,c i d razreda...

1. Agić Dejan, Aranut Tihomir, Brkić Danijel, Farkaš Kristina, Fuderer Dalibor, Ibriks Stela, Kladarić Renata, Kokanović Tanja, Mandić Alen, Osmanagić Sabina, Padovan Dario, Šalavarda Zvjezdana, Valentić Vedrana, Vukadinović Siniša i Žuna Tanja.
  2. Slađana Agić, Radoslav Balić, Ljiljana Bluha, Saša Dukić,Mirjana Damjanović, Danijela Galinec, Marija Glavaš, Srđan Jovanović ,Hrvoje Kovačević, Nalanda Petričević, Josip Pušić,  Mario Zovko
  3.  Ivana Adamček, Milena Gluvaković-Biškić,  Romana Marković, Dunja Zvocak,,Ranata Šarić, Sanda Mršić,Kristek Dalibor, Jurica Kovačević, Dinko Cindrić,  Dalibor Rogina, Tomas Gephard,  Saša Pstrocki i  Tihomir Tomašević
  4. Ivana Čandrlić- Dankoš, Branko Domac, Igor Dmitrić, Larisa Hosu, Snježana Gajari- Kupčinovac, Daria Krnjak- Rob, Oliver Matešić, Ernest Madunović, Vesna Miletić-Čorak, Alisa Norković.

Kako nastava nije nastava bez učitelja, prozivci su se odazvali i Gordana Lucijak – pedagoginja u mirovini, Željko i Marija Čelant, Meliha Suljić, Biserka Lučić, Marija Matosinović i Pero Bošnjak. Iako nisu mogli doći u mislima s nama bili su i učitelji koji se nisu odazvali ovom pozivu, a posebno učiteljica Jelka Omejec koja je prigodno svojim učenicima napisala nekoliko rečenica koja su osvježila sjećanje na školske dane.

Svi učenici bez obzira na postignut uspjeh se rado sjećaju školskih dana, ali i temeljnih sustava vrijednosti koje su iz školskih klupa i najranijih dana prenijeli u svoje živote.