Ukupno: 320559

OSVOJILI SMO 2. MJESTO NA IZZI KVIZZIJU!
Autor: Sanja Marolin Brljačić, 12. 5. 2021.

Izdavačka kuća ''Profil Klett'' organizirala je kviz natjecanje pod nazivom IZZI Kvizzi.

Na digitalnoj platformi IZZI bilo je potrebno od 22. ožujka do 15. travnja rješavati redovne nastavne sadržaje za svoj uzrast i osvajati kao razred što više XP bodova kako bismo došli na IZZI Kvizzi ljestvicu poretka...

Prvih 100 razreda iz svake kategorije ušlo je u IZZI Kvizzi i natjecalo se na razini Republike Hrvatske. Mi smo u ušli među prvih 100 u kategoriji trećih razeda.

prvome krugu od 19. travnja do 25. travnja, tijekom sedam dana rješavali smo posebno kviz izdanje IZZI-ja. XP bodovi ponovno su se prikupljali na razini razreda, a deset najboljih razreda iz svake kategorije ušlo je u veliku završnicu.Mi smo ovaj krug natjecanja završili na četvrtom mjestu i tako dospjeli u finalno natjecanje u kojem je sudjelovalo deset najboljih razreda.

U finalu su svaki razred predstavljala po tri učenika koji su se natjecali u rješavanju završnoga kviz izdanja IZZI-ja, ali s vremenskim ograničenjem od 45 minuta. Najveći broj točnih odgovora u najkraćem vremenu odlučivao je o pobjedniku. Mi smo izabrali da nas predstavljaju Marta Erdeljić, Zoe Prokeš-Gracek i Filip Stanić. Tako su naši predstavnici 5. svibnja u 10h uspjeli izboriti hvale vrijedno 2.mjesto na razini Republike Hrvatske.

Iskrene čestitke cijelom našem 3.c.

Vita Samardžić i Jona Linardić, 3.c