Ukupno: 320784

Maskenbal u našoj školi
Autor: Vesna Ivezić, 17. 2. 2015.

Dana  17. veljače  2015.g.  u  našoj  se  školi  održavala  nastava  pod  maskama  ili  maskenbal.

U  mom  4.a  razredu  bilo  je  gatara, liječnika, gusara,plesača,kuhara,šerifa  i  djedica. Starčići, iako  stari, iako  hodaju  uz  pomoć štapa, puni  su  života. Gatare  su  tražile  nekog  da  proreknu  sudbinu. Plesačica  je  plesala  i  pjevala  u  holu. U   holu  naše  škole,pod  velikim  odmorom, izabirale  su  se  najbolje, najmaštovitije  maske, ali  se  dobro  zabavljalo  i  veselilo. Nindža  i  plesačica  odlučili  su  zaplesati. Liječnik  se  uživio  u  ulogu  te  bio  miran  i  staložen. Šerif  je  morao  dijeliti  mjesto  s  još  jednim  šerifom, ravnateljem  naše  škole. Gusar  je  bila  moja  najbolja  prijateljica. Bila  je  malo  zbunjena  i  začuđujuće  ozbiljna. Ja  sam  bila  rokerica. Ne  znam  kakva  sam  bila , ali  sam  se  nastojala  uživjeti u  ulogu. Nakon  pjesama , proglašene  su  najmaštovitije  maske . To  su  bili: obitelj  Simpson,Mr. Bean  i  naši  veseli  starčići. Obitelj  Simpson  je  uistinu  bila  najmaštovitija  maska. Kuharu  su  već prigovarali  kako  ništa  nije  skuhao  pa  je  bombon, koji  su  mu  dali  starčići, stavio  u  posudu  i  miješao. Najvažnije  je  da  su  se  svi  dobro  zabavili. Ovo  mi  je  bio  možda  najzabavniji  maskenbal.

Brigita  Kupanovac , 4. a

Priloženi dokumenti: