Ukupno: 320601

Globovci pozvani na državnu smotru
Autor: Antonija Kojundžić, 28. 3. 2017.

Učenici uključeni u Globe program naše škole, 10. ožujka 2017. godine predstavljali su našu školu na Međužupanijskoj smotri GLOBE programa u Slavonskom Brodu. Za prezntaciju našega rada u GLOBE programu tijekom prethodne godine osvojili smo 82,29 bodova, te smo pozvani na Držvanu smotru.

Međužupanijska smotra održana je u OŠ Dragutina Tadijanovića u Slavonskom Brodu. Našu GLOBE ekipu čine učenice: Doria Primorac i Lucija Kuleš iz 7.a razreda, te Dora Gašparović - učenica 8.b razreda.

Na Međužupanijskoj smotri predstavile su naš rad tijekom prethodne godine i za to smo osvojili 82,29 bodova. Presretni smo zbog osvojenih bodova jer je ovo naša prva GLOBE smotra.

Prije par dana dobili smo poziv na Državnu GLOBE smotru koja se održava u Zadru od 15. do 17. svibnja 2017. godine. Na državnoj smotri naša tročlana ekipa morat će prezentirati naš projekt koji je proizišao iz rada u GLOBE programu. Projekt "Vrijedne gujavice naših GLOBE postaja" zajednički smo izradili s OŠ Anutna Mihanovića, Osijek. Nakon predstavljanja projekta, sudjeovati će u drugom dijelu smotre, a to je orijentacijsko natjecanje - gdje učenike na svakoj kontrolnoj točki čekaju zadatci vezani uz GLOBE protokole.

Veselimo se druženju s Globovcima u Zadru i novim iskustvima u GLOBE programu!

O našem radu i aktivnostima možete čitati na stranici škole u posebnoj rubrici GLOBE koju možete odabrati s lijeve strane u izborniku!